Tag: Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Hobbs & Shaw: Vjen traileri i parë për spinoff-in e Fast & Furious
The Rock dhe Jason Statham kundër një versioni supernjerëzor të Idris Elba Universal Pictures ka publikuar trailerin e parë të spinoff-it të shumëpritur të serive të Fast and Furious, Hobbs & Shaw. Filmi paraqet yjet e kinemase Dwayne Johnson si…