Tag: fast & furious 9

Fotot e reja të Fast & Furious 9 tregojnë rikthimin e Han
Një imazh i ri nga Fast & Furious 9 ju jep fansave pamjet e rikthimit të Han. Filmi i ardhshëm i serive ishte parashikuar të vinte fillimisht në 2020, por pandemia e detyroi që të vonohej një vit. Kjo i…
Ylli i F&F9 dëshiron të nderojë Paul Walker dhe Kobe Bryant në film
Bota është ende duke vajtuar vdekjen e Kobe Bryant fundjavën e kaluar. Ludacris, Chris Bridges, nga Fast & Furious 9 i ardhshëm u siguruan t'i tregonin Entertainment Tonight se legjenda e NBA shërbeu si një frymëzim për ta dhe pjesën…
Vin Diesel konfirmon se John Cena do të jetë pjesë e Fast and Furious 9
Nga një yll i WWE te tjetri Mungesa e Dwayne Johnson në seritë e Fast & Furious është zëvendësuar me një tjetër yll të WWE. Vin Diesel ka qenë ai që nga adresa e tij e instagramit ka konfirmuar prezencën…