fbpx

Tag: fallout

Inventory Update i Fallout 76 është tashmë live
Update i parë i madh i Fallout 76 i këtij viti ka dalë tani falas dhe përfshin disa veçori të cilësisë së jetës që fansat kanë kërkuar prej kohësh. Ndryshimi më i madh i Inventory Update është se rrit kufirin…
Lojtarët e Fallout 76 gjithashtu po mbledhin letër higjenike
Mungesa e letrës higjenike gjithashtu ka prekur videolojërat Një prej efekteve anësore më të çuditshme të pandemisë së COVID-19 është fakti se njerëzit po blejnë shumë letër higjenike për shkak të panikut. Edhe pse mundësitë që letra higjenike të mbarojë…
Duket se Bethesda është pranë lançimit të një loje të re
Ka shumë mundësi të jetë një Fallout i ri Shpesh herë në të shkuarën, dyqanet online kanë zbuluar lojërat e reja para prezantimit zyrtar të tyre. Rasti më i fundit ishte përpara E3 2018, ku Walmart zbuloi një numër të…
Kompensim për të gjithë lojtarët e Fallout 76
Bethesda ofron dhurata për lojëtarët e Fallout me rastin e krishtlindjeve. Bethesda njoftoi se të gjithë lojtarët e Fallout 76 që luajtën lojën dikur në vitin 2018 do të marrin një version falas për PC të Fallout Classic Collection, me…
Fallout 4 është falas për ta provuar këtë fundjavë
Në shitje me ulje çmimi për ata që duan të vazhdojnë të luajnë Fallout 4 është falas për të gjithë anëtarët e Xbox Live Gold dhe përdoruesit e Steam këtë fundjavë, tha Bethesda Softworks dje. Loja falas fillon sot, më…