Kur fillon Fall Guys Season 3? Ja gjithçka që dimë deri më tani
Në këtë moment, ne ende nuk kemi një datë të saktë të publikimit të sezonit 3 të Fall Guys, ose se ku pritet ta çojë lojën battle royale më të lezetshme momentalisht Mediatonic, por tashmë mund të themi që ekzaltimi…
Update i Fall Guys do ta bëjë më të lehtë për të luajtur nivele të reja mesjetare
Fall Guys morën plot ndryshime kur Season 2 nisi në fillim të Tetorit, disa prej të cilave nuk u pritën mirë nga komuniteti i lojës. Mediatonic tha se një zgjidhje e shpejtë do të vinte javën tjetër për të adresuar…
Sonic the Hedgehog është tashmë në Fall Guys
Ne kemi parë disa kostume crossover në Fall Guys tashmë: ju mund të luani si Chell dhe P-Body nga Portal, për shembull, dhe ka edhe një për Scout nga Team Fortress 2. Tani, Mediatonic është bashkuar me Sega për të…
Fall Guys Season 2 do t’ju japë më shumë Crowns
Ju nuk keni nevojë për të fituar ndeshje për të marrë plot Crowns Ka vetëm dy mënyra për të marrë Crowns në Fall Guys - duke fituar ndeshje dhe duke përparuar në shpërblimet e sezonit dhe duke fituar fame points.…
Si do të jetë sezoni i ardhshëm në Fall Guys
Çfarë ka në plan të na sjellë Fall Guys gjatë sezonit të ri Gjatë Gamescom Opening Night, Fall Guys na dha disa detaje nga gameplay që do të vij gjatë sezonit të dytë e cila përfshin disa pengesa të reja.…
Fall Guys Season 2 po bëhet mesjetar me shumë minigames të reja
Fall Guys Season 2 po vjen, dhe nuk kam dyshim që lojtarët e dedikuar janë gati për të, nëse vendosni shumë orë në lojën Battle Royale, ju me siguri keni punuar gjatë Season 1 dhe keni bërë unlock të gjitha…