F1 2020 Deluxe Schumacher Edition është lançuar sot
Kjo është sipas një njoftimi për shtyp, në të cilin studiot zbulojnë datën e lëshimit të F1 2020 si 10 korrik 2020 për të gjitha platformat, përfshirë, për herë të parë në historinë e serive të gjata, Google Stadia. Përmbajtja…
Këto janë pamjet nga cirkuiti i ardhshëm i F1 2020, Hanoi
Kohët e fundit u zbuluan pamjet e para në lojën F1 2020 dhe tani studioja zbuloi pistën e dytë të lojës; Hanoi F1 2020 Hanoi Circuit, me qendër në zemrën e kryeqytetit të Vietnamit, "bashkon karakteristikat e një cirkuiti rrugor…
Këto janë pamjet tuaja të para të gameplay të F1 2020
Klipi i ri feston 70 vjetët e Formula 1 dhe tregon plot "beteja rrotë më rrotë në disa nga pistat më të vështira të sezonit" Siç theksohet nga studioja, traileri i ri i F1 2020 gjithashtu përfshin një vështrim në…