Exploit-i i ri për të marrë para në GTA Online është bërë patch
Update-i i ri i GTA Online ka hequr dy exploits të mëdha nga loja Ndërkohë që shumica e lojtarëve në GTA Online mundohen për të marrë para, ka shumë të tjerë që përdorin exploits për t'i fituar ato. Gjatë javëve…
Ky exploit në Fortnite ju jep mundësinë të shkatërroni çdo gjë që prekni
Një glitch i ri është zbuluar brenda Whirpool në Fortnite, që i lejon lojtarët të shkatërrojnë menjëherë ndërtesat ose pengesat që personazhi i tyre prek në lojë. Ky bug, që mund të arrihet me ndihmën e Whirpool, i bën glitch…
Si të ngjallni shokët menjëherë në Fortnite me një exploit
Një glitch i ri me backblings ju lejon të ngjallni shokët pa ju dashur të prisni Një prej veçorive tipike të Battle Royale është aftësia për të ngjallur shokët kur jeta e tyre shkon në 0. Në Fortnite duhet që…
Ky exploit i GTA Online u lejon të ruani veshjet e CEO
Ky truk i lehtë i lejon lojtarët e GTA Online të mbajnë veshjet e tyre të CEO të ruajtura në GTA Online edhe pasi kanë dalë në pension nga organizata e tyre brenda në lojë. Lojtarët e GTA Online kanë…
Riot Games do ju japë $100,000 nëse gjeni exploits në VALORANT
Nëse mendoni se ja thoni për cracking code, Riot Games ka një propozim të shkëlqyer për ju, mbi lojën e saj më të fundit, Valorant. Në përpjekie për ta bërë këtë first-person-shooter sa më perfekt që të jetë e mundur,…
Epic ç’aktivizon granatat në Fortnite pasi lojtarët zbulojnë një exploit
Një zgjidhje është në punë e sipër. Epic Games çaktivizoi përkohësisht grantatat në Fortnite, pasi fansat e lojës battle royale zbuluan një bug që i lejoi të hidhnin njëheresh më shumë se një granatë. Due to an issue, the Grenade…
Clash është hequr për herë të tretë nga Rainbow Six Siege
Operatorja vazhdon të ketë probleme Lojtarët e Rainbow Six Siege sërish nuk do të kenë mundësi të luajnë Clash. Tashmë, është gjetur një sërish një exploit me operatoren dhe është vendosur që ajo të hiqet nga loja për herë të…
Një exploit në Fortnite i lejon lojtarët të futen mes ndërtimeve
Epic padyshim që duhet ta rregullojë sa më shpejtë Fortnite padyshim që ka patur shumë bugs dhe exploits të çuditshëm në lojë. Ky bug i ri padyshim që është shumë problematik, pasi i lejon lojtarët të kalojnë mespërmes ndërtimeve të…
Ky exploit i Call of Duty: Modern Warfare i lejon lojtarët të qëllojnë nga poshtë hartës
Një tjetër glitch i bashkohet listës. Pavarësisht se Call of Duty: Modern Warfare ju ka dhënë fansave shumë nostalgji për disa nga lojërat e mëparëshme, numri i madh i bugs dhe exploits ka ndikuar negativisht në eksperiencën e përgjithshme të…
Ky exploit mund t’i bëjë muret të padukshëm në Fortnite
Exploit-i i ri i jep një avantazh të padrejte përdouresëve Duket se çdo ditë sa vijnë e zbulohen më shumë bugs në Fortnite, dhe duket se ky është një prej më problematikëve deri më tani. Një lojtar zbuloi se ka…