Expansion i rradhës i Hearthstone është ‘Madness at the Darkmoon Faire’
Loja strategjike me letra e Blizzard, Hearthstone, është gati të bëhet pak më tronditëse në 17 Nëntor kur mbërrin expansion i saj i fundit, Madness at the Darkmoon Faire. Duke filluar me expansions, Darkmoon Faire i çon lojtarët në karnavalet…
Scholomance Academy është live tashmë në Hearthstone
Të gjithë marrin një kartë falas legendary kur bëjnë log in, dhe deri në gjashtë pako për plotësimin e legendary quests Scholomance Academy, expansion-i më i fundit në Hearthstone, tani është live, duke shtuar 135 karta krejt të reja, duke…
Scholomance expansion i Hearthstone merr një datë lëshimi
Scholomance Academy expansion ka një datë lançimi më 6 gusht, është shprehur Blizzard Scholomance Academy është një birucë e fshehur mirë nga bota klasike e World of Warcraft; është një shkollë për necromancers, një lloj Hogwarts-i për të këqinj. Por…
Asmongold shpjegon pse Shadowlands mund të jetë expansion-i më i mirë i WoW
Asmongold ka shpjeguar pse mendon se expansion-i i ardhshëm i World of Warcraft, Shadowlands mund të jetë më i miri nga të gjithë, mbi të gjitha kur vjen puna për të sjellë një frymë të re në MMORPG e Blizzard.…
Path of Exile: Delirium është tashmë falas në PC
Grinding Gear Games ka njoftuar se expansioni më i fundit falas për Path of Exile, Delirium, është tashmë i disponueshëm për tu shkarkuar në PC. Path of Exile: Delirium expansion shton armiq më vdekjeprurës në lojë dhe amplifikon ata që…
Expansion-i Empyrean në Warframe ka ardhur për lojtarët në PC
Fluturoni dhe luftoni me miqtë tuaj Expansion-i Empyrean në Warframe morri një trailer të ri në The Game Awards dhe gjithashtu i dha një surprizë të mirë lojtarëve në PC, pasi ata tashmë kanë mundësi ta luajnë këtë expansion. Në…
Zbulohet Shadowlands, expansion-i i ri i World of Warcraft
Siç pritej, ky expansion i çon lojtarët në botën pas vdekjes Expansion-i i ri i World of Warcraft, Shadowlands, është zbuluar zyrtarisht në BlizzCon 2019. Pas disa muajsh, duket se zërat dhe leaks janë të vërtetë, pasi Shadowlands i jep…
Blizzard poston një trailer për expansion-in e ri të Hearthstone
Më shumë do të zbulohet në BlizzCon Siç mund ta dini tashmë, BlizzCon do të fillojë javën e ardhshme dhe fansat e lojërave të Blizzard janë duke vrarë mendjen se çfarë të rejash do të sjellë zhvilluesi. Ndër njoftimet më…
Aventura e rradhës për Hearthstone është Tombs of Terror
Kapitulli i parë i saj do të jetë i disponueshëm falas në 17 shtator Ashtu siç The Dalaran Heist ndoqi Rise of Shadows, në expansion-in e fundit të Hearthstone, Saviors of Uldum do të ndiqet nga Tombs of Terror. Kjo…
Expansion-i i ardhshëm i Hearthstone quhet Saviors of Uldum
Priteni të vijë në 6 gusht. Teaser-i që Blizzard hodhi javën e kaluar për Hearthstone, sinjalizonte që expansion-i i rradhës do të ishte i lidhur me League of Explorers dhe sigurisht që kjo është pikërisht ajo çfarë ndodhi. Saviors of…