Tag: ExoHydraX

Twitch heq qafe seksualitetin që po rrethonte platformën
Twitch ka bërë ban Amouranth, Indiefoxx, ExoHydraX dhe më shumë gjatë transmetimeve të fundit të ASMR. Në momentin e publikimit, Twitch nuk e ka konfirmuar akoma arsyen prapa  ndalimit të zbavitjes, por duke pasur parasysh se kush janë shënjestrat dhe…
Kjo hot tub streamer akuzon Twitch për racizëm pasi u bë ban
ExoHydraX, një stremer e famshme në Twitch dhe gjithashtu lojtare profesioniste në Call Of Duty, ka kritikuar zgjedhjen e platformës për ta bërë atë ban, duke e komentuar si diçka shumë zhgënjyese. Në video, ExoHydraX ka veshur bikini dhe është…