Riot prezanton skin-et e reja në Valorant
Për të ndihmuar në fillimin e VALORANT Act III, Riot Games ka zbuluar skinet e reja për t'iu bashkuar koleksionit kozmetik të lojës Kjo linjë e bukur e skin's do të jetë në dispozicion për Sheriff, Spectre, Phantom dhe Ares,…