Tag: event

Ruination skins mund të vijnë së shpejti në Valorant
The Ruination po vjen në Valorant. Një linjë e re skins ka dalë përpara ngjarjes së kryqëzimit Rise of the Sentinels, duke sjellë universin e League of Legends siç duhet për herë të parë në Valorant. A jeni gati për…
Relog Media do organizojë eventin CSGO LAN Sweet LAN Masters në 2022
Relog Media do të organizojë eventin me vlerë 250,000$ LAN Sweet LAN Masters në 2022. Relog Media, është e gatshme të rikthejë perseri elementet e LAN ne CS:GO me njoftimin e eventit të saj LAN Sweet LAN Masters. Vendosur të…
Apex Legends do të sjellë një event që përfshin solo queue
Shumë lojtarë kanë dashur që të kenë mundësinë që të luajnë solo dhe eventi më i fundit në Apex Legends do t’iu lejojë që të hyni në lojë solo queue por me një “kleçkë” të vogël. Të gjithë kemi qënë…
Gjithçka që duhet të dini për eventin e Shën Valentinit në Free Fire
Së fundmi Free Fire ka sjellë eventin e Valentine Star në lojë. Zhvilluesit me të tilla raste shtojnë shumë cosmetics dhe items në lojë. Ai do të zgjasë nga data 10 shkurt në 18 shkurt dhe përdoruesit do të duhet…
Eventi Road to Six Invitational është rikthyer përsëri në R6S
Harta Stadium bashkë me shumë gjëra të reja janë rikthyer përsëri në Rainbow Six Siege Së fundmi Ubisoft ka zbuluar se eventi Road to Six Invitational  do të rikthehet përsëri edhe ketë vit. Bashkë me ketë event është gjithashtu edhe…
Free Fire do të sjellë një event me One Punch Man
Eventi i parë për Free Fire do të vijë së shpejti dhe do të quhet The Hero Trial. Ky event do përfshijë disa personazhe të njohur dhe shumë skins dhe items të inspiruar nga anime e One Punch Man. Gjithashtu…
Si të merrni një pet falas në Genshin Impact?
Eventi më i fundit i Genshin Impact ka ardhur dhe ai quhet Lost Riches. Ky event do të sjellë një mal me gjëra të reja për lojtarët në mënyrë që ata t’i mbaj të zënë. Një prej veçorive të reja…
Kur do të vijë eventi Lunar New Year 2021 në Overwatch?
Gjithçka çfarë dimë rreth eventit Lunar New Year 2021 në Overwatch Eventi i Lunar New Year në Overwatch është gjithmonë të veçanta dhe mezi priten nga lojtarët dhe kjo gjë nuk ka ndryshuar as ketë vit. Lojtarët mund të luajnë…
Genshin Impact do të sjellë update e ri në fund të këtij muaji
Pjesa Dragonspine e hartës do të jetë e aksesueshme për lojtarët bashkë me shumë gjëra të tjera Sezoni festiv është afër dhe shumë kompani zhvilluese e kanë shtuar ketë element nëpër lojërat e tyre. Dhe MiHoYo nuk bën ndryshim me…
Anëtarët e BLACKPINK do të shfaqen në një video gameplay gjatë nëntorit
Në një njoftim nga PUBG Mobile, u bë e ditur se gjatë muajit nëntor do të vijë një video gameplay të BLACKPINK PUBG Mobile do të sjellë një show të ri të quajtur “Fun match” video e të cilës do…