Tag: evangelion

Ja çfarë ka sjellë Neon Genesis Evangelion në PUBG Mobile
Nëse eventi Godzilla & King Kong e Call of Duty është ndonjë tregues, tendenca më e re në hapësirën e Battle Royale është të kesh gjëra të frikshme gjigante të dallueshme që përplasen rreth hartës ndërsa përpiqesh të jesh personi…
Lëshohet një trailer për filmin e ri të Neon Genesis Evangelion
E keni parë trailer-in më të fundit të kësaj anime klasike? Evangelion 3.0 + 1.0: Thrice Upon A Time është pjesa e fundit e serisë Rebuild of Evangelion që na ka dhënë tre filma të mëparshëm që dokumentojnë një botë krejt të…
Evangelion 3.0 + 1.0 zbulon një trailer të ri bashkë me datën e lançimit
Trailer-i i ri i serisë Evangelion zbulon datën e lançimit Neon Genesis Evangelion ka vazhduar të tregojë një histori të re nëpërmjet serisë së filmave anime të njohura si “Rebuild of Evangelion”. Dhe teksa filmi i katërt i serisë është…
Filmi i ri anime i Evangelion më në fund ka një datë lëshimi
Ikari Shinji, Rei Ayanami dhe Asuka Langley Soryu janë gati për veprim Pas shumë muajsh pritjeje, fansat më në fund e dinë se kur kanë mundësi të shohin filmin tjetër anime Evangelion. Konkretisht, përmes një njoftimi zyrtar u njoftua se…