Escape from Tarkov më në fund ka një grup të mirë hartash
Harta e Escape from Tarkov e vendosur nga Map Genie përmban gjashtë harta falas: Factory, Woods, Customs, Interchange, Shoreline dhe The Lab. Reserve është mirë e rezervuar për përdoruesit ‘pro’, e cila kushton 4,99 dollarë për një vit ose 9,99…
Update 0.12.7 i Escape from Tarkov u vonua deri javën e ardhshme
Patch 0.12.7, është vonuar deri në javën e ardhshme Përditësimi tjetër për shooter-in sigurisht që është në rrugën e duhur, ne tashmë e dimë se do të shtojë zona të reja të luajtshme në Costums, si dhe kërkime shtesë, dhe…
Escape from Tarkov merr një expansion të ri të hartave dhe AI ​​më të rrezikshme
Shikoni ndryshimet e reja që vijnë me patch 12.7 Janë lëshuar patch notes 12.7 për Escape from Tarkov, duke zbuluar një sërë ndryshimesh dhe shtesash emocionuese në lojë, nga armët e reja dhe armiqtë deri në një expansion domethënës në…
Harta Reserve e Escape from Tarkov ka vende të reja për t’u eksploruar
Nëse nuk e keni vizituar Reserve, ajo përbëhet nga një bazë ushtarake dhe zona përreth, e cila përfshin hyrjen në një bunker nëntokësor. Korridorët në këtë bunker u hapën nën disa prej ndërtesave në bazën ushtarake, dhe update-ti në hartë…
Escape From Tarkov po sjell një hartë të re qyteti
Battlestate Games sapo kanë zbuluar një hartë krejt të re që po vjen në lojën e saj MMO FPS Escape From Tarkov gjatë konferencës live PC Show Gaming Buyanov i tha Sean ‘Day [9] Plott se harta Streets of Tarkov…
Escape from Tarkov ka kapur 200k lojtarë njëheresh
Patch 0.12.6 e Escape from Tarkov dhe fshirja globale e progresit që i dërgoi të gjithë lojtarët në zero, duket të ketë ringjallur interes në këtë shooter. BattleState Games thotë se Tarkov kapi 200,000 concurrent players në ditët pas lançimit…
Ja çfarë përmban update 12.5 i Escape from Tarkov
Zhvilluesit e Escape from Tarkov, Battlestate Games, kanë zbuluar se çfarë do të vijë në update-in e ardhshëm të lojës, në patch 12.5. Përtej kësaj ka edhe disa ndryshime të shumëpritura që do të vijnë në live servers. Një prej…
Update-i i fundit i Escape from Tarkov sjell rregullime në performancë
Ndërsa disa lojëra janë të rrënuara nga të njëjtat bugs për muaj me radhë, ata tek Battlestate Games, po përpiqen të sigurohen që loja e tyre nuk bie prapa Pavarësisht nga problemet, në një update të djeshëm, një zhvillues i…
Ndryshimet dhe veçoritë e reja të Escape from Tarkov në update-in e ardhshëm
Battlestate Games, ekipi që qëndron pas Escape from Tarkov, kanë zbuluar planet e tyre të update-tit për të ardhmen, pasi ata vazhdojnë të punojnë nga shtëpia Edhe pse kriza globale po prek të gjitha llojet e industrisë, shumë zhvillues të…
Harta Interchange në Escape From Tarkov do të bëhet rework
Battlestate Games konfirmoi se Interchange do të ketë exit points të reja Ndërkohë që Modern Warfare dhe Fortnite mbeten disa prej shooters online më popullor sot, loja indie first-person-shooter Escape from Tarkov ka krijuar një bazë lojtarësh mjaft besnike gjatë…