Tag: erangel

Survivor Pass i ri me pyjama-themed i PUBG është gati
Patch 11.2 i PUBG ka ardhur në PC. Krahas të gjitha rregullimeve të gabimeve të zakonshme, ne kemi një Survivor Pass të ri, nerf për xhirime me makinë dhe disa punë të ridizenjuar për urat e Erangel. PUBG Studio ka…
Frost Festival ka sjellë vendndodhje të reja në Erangel
Pas crossover-it të shumëpritur të PUBG Mobile me Metro Royale, që prezantoi më shumë stacione metroje, përbindësha dhe një zonë radiacioni në hartën e Erangel, loja rikthehet me një event tjetër. Frost Festival ka filluar në PUBG Mobile. Në këtë…
Ja se ku janë rrethat përfundimtar më të mundshëm në PUBG
Analisti i PUBG zbulon vendndodhjen e rrethave përfundimtarë në Erangel dhe Miramar Një ish-trajner kompetitiv për PUBG ka zbuluar zonat më të mundshme ku lojtarët do të ndodhen kur vjen puna te rrethi final i lojës. Kur vjen puna tek…
PUBG Mobile Update 0.14.0 do vijë në 14 gusht me një mode të ri
Për herë të parë do të mund të luani në vendin e zombive Data e lançimit për PUBG Mobile Update 0.14.0 është zbuluar. Update-i do të jetë live në 14 gusht dhe do të sjellë bashkë me të mode-in e…
PUBG Mobile bashkëpunon me The Walking Dead
Një ripunim i Erangel gjithashtu do të vijë së shpejti në lojë. Menaxheri Gjeneral Global i PUBG Mobile, Vinvent Wang njoftoi se loja e famshme battle royale është duke bashkëpunuar me The Walking Dead. Lajmi u zbulua në PUBG Mobile…
Sezoni i 4 i PUBG rimodelon Erangel dhe sjell një histori për të
Patch Notes-at e reja mbi PlayerUnknown's Battlegrounds janë publikuar. Kjo pak para sezonit të katërt të PUBG që do të fillojë javën e ardhshme. Duket se ndryshimet që do të vijnë do të jenë mjaft të mëdha dhe emocionuese për…
Përditësimi i hartës së Erangel-it vjen më në fund në PUBG
Informacioni i konfirmuar muaj më parë është më në fund në test serverat e PUBG. Pas konfirmimit nga zhvilluesit disa muaj më parë, harta origjinale për PUBG do të ketë më në fund një përditësim të madh dhe lojtarët mund…
Sezoni i katërt i PUBG na sjell një pamje të re të Erangel
PUBG është një lojë e mirë, por jo tamam battle royale më i fortë në treg. Fortnite, Apex Legends dhe Blackout mode i Call of Duty kanë kontribuar në këtë. Falë zotit duket se PUBG Corp e ka kuptuar këtë,…
Hartat e PUBG do të përmirësohen duke nisur nga Erangel
PUBG Corp konfirmon zërat se hartat e battle royale-s do të ndryshojnë Pas konfirmimit se PUBG Corp do të përmirësojë hartat e battle royale duke nisur me Erangel, dataminer-s arritën të zbulonin pamjet e para të hartës në serverat e…