Tag: epic games free

2 lojëra të tjera falas në Epic Game Store
Epic Games Store vazhdon të dhurojë lojëra falas çdo javë, më shumë se tre vjet pasi vitrina dixhitale lançoi programin e saj të mrekullueshëm javor falas. Epic ka konfirmuar se programi i lojërave falas do të vazhdojë të paktën deri…
Lojërat nga Epic Games Store nga 10 Nëntori
Ashtu si funksionon ora, Epic Games Store ka lëshuar lojërat e reja për 3 nëntor dhe ka zbuluar se çfarë do t'i ndjekë ato më 10 nëntor. Shumë përdorues të Epic Games Store ka të ngjarë të jenë të njohur…
Lojërat falas nga Epic Games Store javën e parë të Nëntorit
Epic Games Store lëshon në mënyrë të besueshme dhe zbulon lojëra të reja falas çdo të enjte në orën 10:00 CT, këto janë lojërat që do të marrin fansat midis 3 nëntorit dhe 10 nëntorit. Lojërat nga Epic Games Store…
Çfarë pritet nga Epic Games Store për 20 tetor
Titujt e Epic Games Store (EGS) për javën e 20 tetorit 2022 thuhet se përfshijnë Fallout 3 Game of the Year Edition dhe më shumë. Sipas përdoruesit të Dealabs, leaksat e mëparshme të të cilit në lidhje me ardhjen e…
Epic Games Store nxjerr lojërat falas për 13 tetorin
Epic Games Store përditëson faqen e tij për të zbuluar lojën falas duke zëvendësuar përzgjedhjen e saj aktuale, e cila është ToeJam and Earl: Back in the Groove. Është caktuar të dalë në 13 tetor në orën 10:00 CT. Lojërat…
Një lojë ultra-realistike e Luftës së Parë Botërore do jetë falas javën tjetër
Nëse doni të luani një FPS të ri, kemi disa lajme të mira për ju: duke filluar nga java e ardhshme do të keni mundësi të shkarkoni një lojë realiste të Luftës së Parë Botërore për çmimin e ulët të…
Nxitoni të merrni Terraforming Mars falas në Epic
Çdo të enjte në orën 10:00 CT, Epic Games Store jep lojëra të reja falas. Këto javët e fundit, Epic Games Store ka dhuruar një lojë falas çdo javë në vend të dy të zakonshmeve, por të enjten, më 12…
Nxitoni të merrni falas lojërat e kësaj jave në Epic Games
Dyqani i Epic Games vazhdon të japë lojëra falas çdo javë, më shumë se tre vjet pasi ajo lançoi programin e saj të mrekullueshëm falas javor. Epic ka konfirmuar se programi i lojërave falas do të vazhdojë të paktën deri…
Zbulohet loja falas e radhës në Epic Games Store
Pas lojës së fundit horror e cila erdhi falas sot, Epic Games Store ka zbuluar lojën e radhës falas që do të vijë kësaj here gjatë javës tjetër. Çdo të enjte Epic Games Store sjell lojëra falas të cilat keni…