Tag: Enmu

Demon Slayer nis përballjen Tanjiro kundër Enmu
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba nisi përballjen midis Tanjiro Kamado dhe demonit vdekjeprurës Enmu me episodin më të ri të animes! Pasi bëri një pauzë të shkurtër transmetimi, sezoni i dytë i serialit më në fund i është rikthyer ritregimit…