Shkrimtarët e Infinity War tregojnë një skenë ku Doctor Strange vesh kostumin e Iron Man
Avengers: Infinity War është një film i paketuar me disa nga momentet më epike që fansat kanë parë përgjatë filmave të MCU, ndaj nuk është e çuditshme të zbulosh që njerëzit që janë në krye të këtye skenave, kishin më shumë…
Avengers: Endgame është zyrtarisht filmi numër 1 në botë
Filmi sapo theu rekordin e Avatar në box office. Avengers: Endgame është tani zyrtarisht filmi me fitimet më të mëdha në box office në histori. Me $7 milion fitime të paraportuara në mbarë botën dhe $1.5 milion të marra nga…
Avengers: Endgame thyen çdo rekord me $1.2 miliardë fitime globale
Në këtë pikë i mbetet vetëm të thyejë atë të Avatar Siç pritej, Avengers: Endgame i Marvel ishte super sukses në box office. Filmi arriti $ 1.2 miliardë fitime globale për vetëm pesë ditë. Deri më tani kjo është shifra…
Teoria se Ant-Man do shkatërrojë Thanos duke i hyrë në prapanicë tashmë ka një video
Ilustrimi është fiks si ç'e kishim menduar. Nëse ke çfarëdolloj rrjeti social dhe pak a shumë je i njohur me Avengers me shumë mundësi e keni stër dëgjuar teorinë se për të shkatërruar Thanos heroi i duhur është Ant-Man. Më…
Avengers: Infinity War mendohej të kishte një mbyllje tjetër
"The Snap" nuk mendohej të lihej për mbylljen e filmit. Avengers: Infinity War u mbyll në një mënyrë shumë dramatike. Thanos, titani i ligë shfarosi gjysmën e popullësisë, duke përfshirë këtu edhe disa nga superheronjtë tanë të dashur. Shkrimtari Stephen…
BioWare zbulon fundin e Anthem përmes këtij gameplay
Pak ditë na ndajnë nga lançimi i Anthem dhe BioWare ka vazhduar me seritë "This is Anthem", duke prezantuar disa nga aspektet më të rëndësishme të lojës përmes videove me gameplay. Në pjesën e parë pamë plotin, progresionin dhe personalizimin,…