Tag: elder scrolls

Elder Scrolls Online do të jetë falas për t’u luajtur
Loja më e madhe multiplayer e Bethesda dhe ZeniMax Online Studios, Elder Scrolls Online, është falas për t’u luajtur gjatë kësaj jave bashkë me shumë veçori të tjera. Versioni falas i Elder Scrolls Online do t’iu ofrojë goxha veçori të…
Traileri më i fundit i Elder Scrolls Online: Blackwood
Traileri më i fundit kinematografik për The Elder Scrolls Online: Blackwood tregon Prince of Destruction, Mehrunes Dagon, përballur me heronjtë e kapitullit të ri Blackwood. Me më pak se një javë për të bërë derisa të mund të provojmë The…
Elder Scrolls Online: Flame of Ambitions DLC tashmë është në konsole
Pas kalimit të një jave speciale të Elder Scrolls Online: Flames of Ambition në PC dhe Stadia, loja ka ardhur tashmë edhe në PS4 dhe Xbox One. DLC fillon me sagën 1 vjecare të MMO Gates of Oblivion me dy…
Elder Scrolls Online Markarth DLC prezanton quests të reja për PC dhe Stadia
Markarth DLC është tani live për The Elder Scrolls Online, por vetëm për lojtarët në PC dhe Google Stadia. Më poshtë, mund të shikoni trailerin e plotë të lançimit për përmbajtjen e re të historisë së Markarth në The Elder…
Ky Skyrim mod sjell Fall Guys në Elder Scrolls
Fall Guys është një nga lojërat më të luajtura momentalisht, ndaj sigurisht që dikush duhet ta merrte dhe ta kthente në një nga mods më gallatë të Skyrim që kemi parë deri më tani. Që në fillim, videoja fillon me…
Elder Scrolls Online është gjithnjë në rritje me mbi 15 milion lojtarë
Elder Scrolls Online është akoma tepër popullore dhe vazhdon të rritet si një nga MMO-të më të mëdha dhe më të suksesshme në treg. Sipas Rich Lambert, Drejtor Krijues në ZeniMax Online Studios, ESO tani ka mbi 15 milion lojtarë,…