Tag: elder scrolls online

Elder Scrolls Online do të jetë falas për t’u luajtur
Loja më e madhe multiplayer e Bethesda dhe ZeniMax Online Studios, Elder Scrolls Online, është falas për t’u luajtur gjatë kësaj jave bashkë me shumë veçori të tjera. Versioni falas i Elder Scrolls Online do t’iu ofrojë goxha veçori të…
Elder Scrolls Online: Flame of Ambitions DLC tashmë është në konsole
Pas kalimit të një jave speciale të Elder Scrolls Online: Flames of Ambition në PC dhe Stadia, loja ka ardhur tashmë edhe në PS4 dhe Xbox One. DLC fillon me sagën 1 vjecare të MMO Gates of Oblivion me dy…
Shroud zbulon si të jesh i suksesshëm në Twitch
Ylli i Twitch-it, Michael "Shroud" Grzesiek ndan me fansat që janë të rinj në streaming këshilla se si të bëjnë një kanal të suksesshëm. Streaming është diçka që është në rritje me kalimin e kohës. Website të tillë si Twitch,…
Elder Scrolls Online Markarth DLC prezanton quests të reja për PC dhe Stadia
Markarth DLC është tani live për The Elder Scrolls Online, por vetëm për lojtarët në PC dhe Google Stadia. Më poshtë, mund të shikoni trailerin e plotë të lançimit për përmbajtjen e re të historisë së Markarth në The Elder…
Veçori të cilat do të donim ti shikonim në Elder Scrolls VI
Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit. The Elder Scrolls VI është një prej lojërave…
Elder Scrolls Online është gjithnjë në rritje me mbi 15 milion lojtarë
Elder Scrolls Online është akoma tepër popullore dhe vazhdon të rritet si një nga MMO-të më të mëdha dhe më të suksesshme në treg. Sipas Rich Lambert, Drejtor Krijues në ZeniMax Online Studios, ESO tani ka mbi 15 milion lojtarë,…
The Elder Scrolls Online është falas për një javë
Është momenti perfekt për të parë Tamriel. Keni mundësinë të luani The Elder Scrolls Online falas deri të Mërkurën. Bethesda është duke mbajtur një event në MMO e saj, që ju jep akses të të gjithë lojës së plotë për…
‘Elder Scrolls Online’ është falas për t’u luajtur në 6 ditët e ardhshme në PS4
A do të donit t'i jepnit The Elder Scrolls Online një provë pa shpenzuar një qindarkë? Bethesda ka zgjidhjen. Botuesi ka njoftuar se, si pjesë e festimeve të QuakeCon, MMO-ja do të vihet në dispozicion për të gjithë pa pagesë…