Tag: elder scrolls 6

Elder Scrolls 6 do të lançohet vetëm për Xbox dhe PC
Që nga blerja e Zenimax Media nga Microsoft, pyetja nëse Elder Scrolls 6 do të jetë një ekskluzivitet i platformës Xbox ka përhumbur zotëruesit e PS5. Starfield do të jetë një ekskluzive e Xbox, për të mërzitur shumë lojtarët e…
Elder Scrolls 6 thuhet se do të jetë “Xbox exclusive”
Në Twitter, reporteri i GamesBeat Jeff Grubb hodhi poshtë sugjerimin e Pete Hines së Bethesda që ka lënë të kuptohet se Starfield mund të vinte në PS5. Që atëherë, Aaron Greenberg i Xbox e ka bërë të qartë Starfield PS5…
Veçori të cilat do të donim ti shikonim në Elder Scrolls VI
Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit Një përzierja e këtyre dy lojërave RPG do të sillte lojën më të mirë të vitit. The Elder Scrolls VI është një prej lojërave…
Një leaker zbulon detaje të rëndësishme mbi The Elder Scrolls 6
Leak-u zbulon datën e lançimit dhe quest-in kryesor të lojës Një përdorues në Reddit vendosi të përdori subreddit-in e Bethesda për të zbuluar informacione sekrete mbi The Elder Scrolls 6, pa dhënë informacione për veten e tij, por duke thënë…