Tag: eiichiro oda

Bëhet leak chapter 1056 i One Piece
Kapitulli 1056 i One Piece ka pushtuar mediat sociale. Kapitulli i ardhshëm tashmë është zbuluar në Twitter, duke përfshirë @Redon dhe @Etenbody. Bounty i Buggy-t ende nuk është zbuluar pavarësisht statusit të tij Yonko. Me këtë në mëndje, One Piece…
Zbulohen detaje të reja nga loja e re One Piece Odyssey
Një lojë e re e quajtur One Piece Odyssey dhe e bazuar në anime dhe manga e famshme One Piece është në zhvillim së fundmi dhe disa detaje të reja janë zbuluar. Falë një përditësimi në website e lojës, detaje…
Seriali One Piece i Netflix më në fund fillon prodhimin
Netflix ka njoftuar se ka nisur zyrtarisht produksionin e serialit të tyre të ri live-action One Piece! I shpallur fillimisht disa vite më parë, seriali i ri One Piece në Netflix ka hasur disa trazira gjatë viteve të fundit për…
One Piece mund të ketë zbuluar sekretin më të madh të Kaido
War For Wano u krijua falë makinacioneve të kapitenit të Beast Pirates, Kaido, i cili ka qenë tmerrësisht brutal gjatë mbretërimit të tij në One Piece të Eiichiro Oda. Tani, një teori e re ka bërë xhiron në internet se…
Dua Lipa duket mbresëlënëse me veshjen nga One Piece
Një postim i fundit në Instagram tregon yllin pop Dua Lipa teksa duket mbreslënëse me një veshje të frymëzuar pas One Piece të Eiichiro Oda gjatë Fashion Week në Milano. Një postim i fundit në Instagram tregon yllin e popit…
Ja se kur do të përfundojë One Piece
Autori i mangas zbulon fundin e One Piece One Piece është një prej animeve dhe mangave më popullore që prej fillimit të saj në 1997 e deri më sot, e cila ndjek udhëtimin dhe aventurat e Monkey D. Luffy. Megjithatë,…