fbpx

Tag: efootball pes 2021

Shkarkoni PES 2021 Lite dhe luajeni lojën falas
Versioni lite është gjithashtu i disponueshëm me suport për PS5 dhe Xbox Series X | S Kjo kohë e vitit ka ardhur përsëri, siç jemi mësuar me Konami në vitet e fundit, të zbulojë versionin krejt të ri falas të…
Konami sjell sot season update në PES 2021
Data pack 3.0 ka sjellë update-tin sezonal të eFootball PES 2021, duke sjellë me vete një mori skanime të fytyrash të reja lojtarësh, kits dhe më shumë Si fillim, ka 85 fytyra të reja dhe të përditësuara të lojtarëve të…