Tag: earthquake event

Zbulohen informacione për Earthquake Event në sezonin e 8 të Fortnite
Earthquake Event pritet ti shkundë gjërat në Fortnite Duket se sezoni i tetë i Fortnite do të nisë me një super event. Data-miners kanë gërrmuar në dosjet e lojës dhe kanë zbuluar katër evente brenda lojës, ndër të cilët më…