Tag: early access

Si të luani Forza Horizon 5 early access | GUIDE
Për fat të mirë për fansat e Forza Horizon, seria do të mirëpresë lojën e saj më të fundit këtë muaj me lançimin e Forza Horizon 5. Zhvilluar nga Playground Games, loja ka tre edicione të ndryshme që lojtarët mund…
Kur mund të filloni të luani FIFA 22?
Ndërsa nuk ka ende një datë të caktuar për publikimin e FIFA 22, rrëmuja po rritet. Ndërsa lojtarët fillojnë të ‘sëmuren’ nga FIFA 21, titulli tjetër në ekskluzivitetin e futbollit të njohur do të rinovojë përsëri interesat e lojtarëve. Ne…
Si të bëni summon të gjithë bosses në Valheim
Për lojtarët aventuresk të Valheim që kërkojnë një sfidë shtesë, këtu janë të gjitha mënyrat për të thirrur bosat në bioma të ndryshme dhe se si t'i luftoni ata. Eikthyr Eikthyr është një dre i madh mistik me brirë të…
Capcom paralajmëron për fake early access të Resident Evil Village
Titulli më i ri në serinë e Resident Evil, Resident Evil Village, do të publikohet në 7 maj, kështu që disa media dhe content creators mund të presin me padurim një email nga Capcom që do t'u japë atyre një…
Sector’s Edge është një FPS falas që duhet të provoni
Studio indie Vercidium sapo lançoi Sector's Edge, një FPS 8v8 me ambiente bllokuese të shkatërrueshme, në Early Access. Për ju që keni një PC të vjetër është krijuar për të funksionuar mirë edhe në ta, dhe instalimi është vetëm 638MB.…
Kur do të fillojë early access e FIFA 21?
Numërimi prapsht për early access në FIFA 21 ka filluar dhe nëse po mendoni se kur fillon, keni ardhur në vendin e duhur Ekziston një countdown live në faqen zyrtare të FIFA 21, i cili tregon se kur ora do…
Temtem, ‘MMO-RPG’-ja stil Pokémon, lançohet sot në early access
Temtem, një multiplayer që të kujton goxha Pokémon, arrin sot në PC përmes Humble dhe Steam Early Access. Nëse nuk jeni të njohur me lojën tashmë, është një përzierje eksplorimesh, kapjesh përbindëshash dhe luftimesh të zhvilluara nga Crema, skuadra e…
Luani si një pirat në battle royale-n e re falas Maelstrom
Loja është ende në Early Access Një lojë fantazi battle royale në det të hapur, Maelstrom, është bërë falas në mënyrë për të tërhequr më shumë lojtarë, prandaj ka ardhur koha të ngrini velat dhe të fundosni çdo gjë që…
Space Engineers del nga Early Access dhe është falas për tre ditë
Gjithashtu do të ketë një ulje çmimi me $ 15.99 ($5 më pak) në Steam Space Engineers është një open world fantastiko-shkencore që ka qenë në Early Access të Steam për mbi pesë vite. Zhvilluesit njoftuan javën e kaluar se…
Hades Early Access Preview
Hades është një hack-and-slash me ambjente dhe dizajn isometrike e krijuar nga Developer-at jashtëzakonisht të talentuar të lojrave Supergiant. Supergiant ka një histori të gjatë suksesi me lojëra si Transistor, Bastion dhe Pyre të cilat patën reagime shumë pozitive nga…