Tag: ea sports fifa ultimate team

Mesfushorët më të mirë për FIFA 22 Ultimate Team | GUIDE
Një grup i fortë mesfushorësh mund të diktojë ritmin e një loje dhe të krijojë vazhdimisht shanse për golashënuesit tuaj, kështu që është thelbësore që të jeni të vetëdijshëm se cilët lojtarë ia vlen të zgjidhni në FIFA 22. FIFA…