Tag: ea sports fc

Kur mund të dali FIFA 23 World Cup
Mode i  FIFA 23 World Cup ka të ngjarë të prezantohet në ditët në vijim për të festuar ngjarjen madhështore që do të mbahet në Katar më vonë në nëntor. Ndërsa EA Sports nuk ka dhënë asnjë informacion zyrtar deri…
FIFA 23 vjen me një feature të ri
FIFA 23 është vetëm disa ditë larg publikimit dhe nëse jeni i emocionuar për këtë fakt, atëherë duhet të ndiheni shumë mirë për këtë. Jam i sigurt që tashmë e keni ditur se FIFA 23 parashikon fundin e një epoke,…
Leaks e FIFA 23 zbulojnë ratings e Ronaldo
Jemi në numërimin e fundit mbrapsht për FIFA 23. Loja do të dalë më 27 shtator, duke shënuar fundin e një epoke dhe seria e FIFA së shpejti do të rilindë si EA Sports FC. Disa fansa tashmë e kanë…
Ratings të Ronaldo, Salah dhe Mbappe në FIFA 23
Kanë mbetur më shumë se një muaj që FIFA 23 të dalë në treg, por leaksat e zakonshme kanë filluar të bëjnë xhiron. Një grup i ri insider për FIFA 23 ka treguar potencialisht vlerësimet e superyjeve, përfshirë Kylian Mbappe.…
EA nuk do vendosë asnjë skuadër ruse në FIFA 23
Në fillim të këtij viti, EA njoftoi zyrtarisht se së shpejti do të heqë markën e FIFA-s, duke marrë titullin e ri EA SPORTS FC. Nuk është një titull i keq, kështu që nuk mund të shqetësojë shumë fansa, por…
FIFA 23 mund të quhet EA Sports Football Club
EA Sports po heq licencën e FIFA-s dhe po ndryshon titullin e lojës së tyre të futbollit në EA Sports Football Club. Të paktën, kjo është fjala nga një burim i besueshëm i industrisë, dhe përputhet me një markë tregtare…
Emri i ri i FIFA mund të jetë EA Sports FC
Javën e kaluar EA njoftoi se ndoshta i ishte mjaftuar duke paguar FIFA-n, organin drejtues të botës së futbollit, në mënyrë që t'i quajë lojërat e veta FIFA. "Ndërsa shikojmë përpara, ne po eksplorojmë idenë e riemërimit të lojërave tona…