Tag: EA sport

EA nuk do vendosë asnjë skuadër ruse në FIFA 23
Në fillim të këtij viti, EA njoftoi zyrtarisht se së shpejti do të heqë markën e FIFA-s, duke marrë titullin e ri EA SPORTS FC. Nuk është një titull i keq, kështu që nuk mund të shqetësojë shumë fansa, por…
Bëhet leak coveri i FIFA 23, do të habiteni kush është në të
Ndërsa fansat e FIFA-s presin që EA të zbulojë FIFA 23, një leaker i FIFA-s ka dalë përpara dhe ka zbuluar yjet e kopertinës së këtij viti. Siç mund ta prisni, me Ronaldon dhe Messin që nuk janë më të…