Lançimi i Dying Light 2 do të vonohet
Të vdekurit nuk do të vijnë këtë pranverë. Dying Light 2 është loja e rradhës që këtë muaj ka vendosur të shtyjë lançimin e saj, duke ndjekur hapat e Cyberpunk 2077 dhe Marvel's Avengers. Techland po planifikonte që ta sillte…
Zbulohet data e lançimit dhe trailer-i i Dying Light 2
Loja do të vijë në pranverën e 2020 Microsoft na prezantoi ditën e djeshme me një trailer të ri për Dying Light 2 gjatë konferencës së tyre në E3 duke zbuluar një botë të ndarë jo vetëm nga turmat me…
Square Enix do të lançojë Dying Light 2. Më shumë detaje vijnë në E3
Square Enix ka njoftuar në një konferencë për shtyp se është në bashkëpunim me Techland Publishing për të sjellë Dying Light 2. Vazhdimi i lojës post-apokaliptike Dying Light u njoftua në E3 vjet dhe duket se në E3 e sivjetshëm…