Tag: dwayne the rock johnson

Black Adam sjell trailer e ri me Dwayne “The Rock” Johnson
Më në fund doli traileri për filmin e shumëpritur Black Adam me Dwayne Johnson dhe fansat e superheronjve po e pëlqejnë atë. Në film, Johnson luan Black Adam, një personazh jo i njohur nga DC Comics, i cili është një…
Dwayne ‘The Rock’ Johnson thuhet se do të luajë në filmin Call of Duty
Ylli legjendar i filmave aksion, Dwayne 'The Rock' Johnson thuhet se do të luajë në një adaptim filmik të ekskluzivitetit të video lojërave Call of Duty. Dwayne Johnson është një nga yjet më fitimprurës në të gjithë Hollywood, duke nxjerrë…
HBO do të sjellë një wrestling show me Dwayne Johnson së shpejti
Lajmi u bë i njohur që rrjeti popullor televiziv HBO ka një serial të ri për wrestling të quajtur "Tre Cnt" (nga Tre Count). Në produksion siç u bë e njohur, është Dwayne "The Rock" Johnson me Issa Rae dhe…