Tag: dwayne johnson

Black Adam sjell trailer e ri me Dwayne “The Rock” Johnson
Më në fund doli traileri për filmin e shumëpritur Black Adam me Dwayne Johnson dhe fansat e superheronjve po e pëlqejnë atë. Në film, Johnson luan Black Adam, një personazh jo i njohur nga DC Comics, i cili është një…
Dwayne Johnson nuk e mbështet më Joe Rogan
Dwayne 'The Rock' Johnson ka hequr dorë nga mbështetja e tij e mëparshme për Joe Rogan, pasi i tërhoqën vëmendjen klipet e vjetra të podkasterit të diskutueshëm duke përdorur sharje racore. Rogan është aktualisht në qendër të një debati të…
Dwayne Johnson ngacmon njoftimin për filmin e ri
Dwayne "The Rock" Johnson me sa duket është duke bërë një tjetër film përshtatur nga një videolojë, sipas një interviste të fundit, por ai nuk ka zbuluar ende se cila lojë është duke u përshtatur. Johnson është i njohur në…
Filmi i Borderlands do The Rock në rolin e Claptrap
Ka mundësi që në të ardhmen të shohim Dwayne Johnson në filmin e Borderlands si Claptrap. Drejtori krijues Paul Sage e diskutoi këtë preferencë të tij gjatë një interviste të mbajtur ditët e fundit. Një film i Borderlands është për…