Tag: Dust2

Update i ri CSGO sjell muzikë të BBNO$, bug fixes dhe më shumë
Valve dërgoi një përditësim tjetër për CSGO, duke prezantuar një pako të re muzikore nga artisti bbno $, albumi i ri i të cilit del nesër. Ndryshimet e lojës në Danger Zone u bënë gjithashtu, së bashku me disa modifikime…
Ky truk me molotov do t’ju sigurojë fitore në Dust 2
Ekziston një mënyrë për të garantuar që bombat e vendosura ne A-Site do të shpërthejnë në Dust 2 CS:GO. Një nga skenarët më të zakonshëm në Dust 2 është që terroristët të marrin site A, të vendosin bombën në cepin…
Mund të luani hartat e CS:GO në Minecraft
Këto krijime janë të pabesueshme. Counter-Strike: Global Offensive dhe fansat e Minecraft kanë kombinuar lojërat e tyre të preferuara, duke sjellë ripunime shumë të sakta të hartave të CS:GO në lojë. Counter-Strike: Global Offensive është një nga lojërat më popullore…