fbpx
Ninja zbulon kush është gamer më i mirë, PewDiePie apo Drake
Streamer-i i famshëm i Fortnite, Ninja, ka patur shpesh të ftuar të veçantë në sream-et e tij. Duke filluar me reperin Drake dhe tani së fundmi me PewDiePie. Ninja dhe PewDiePie u bashkuan për rikthimin e turnamentit Friday Fortnite. Dyshja…