DBZ Kakarot A New Power Awakens – Part 1 vjen me një trailer shpërthyes
Një trailer i ri është publikuar për Dragon Ball Z Kakarot A New Power Awakens - Part 1 DLC. Trailer i ri, i cili mund të gjendet më poshtë, përqendrohet në betejat intensive kundër Whis dhe Beerus i cili do…
Dragon Ball Z: Kakarot Super DLC ka pritshmëri të mëdha
Duke pasur parasysh atë që dihet tashmë për DLC, ka shumë pritshmëri për të. Nëse DLC-ja nuk është aq e fortë sa t'i rikthejë ata lojtarë që tashmë janë transferuar në lojëra të tjera të shkëlqyera të vitit 2020 dhe…
Shitjet e Dragon Ball Z Kakarot kanë kaluar 2 milionë njësi
Dragon Ball Z Kakarot ka vërtetuar të jetë një sukses i vërtetë për Bandai Namco. Sipas një postimi të bërë së fundmi në Twitter, shitjet e Dragon Ball Z Kakarot kanë kaluar 2 milionë njësi në mbarë botën dhe kanë…
Dragon Ball Z Kakarot vendos rekord me 1.6 milionë njësi të shitura
Loja e ekskluzivitetit të Bandai Namco arriti numër rekord me kopje digjitale të shitura Të dhënat e shitjeve dixhitale vijnë nga firma kërkimore SuperData, e cila po raporton se shitjet digjitale të muajit të parë ishin më shumë se dyfishi…
Dragon Ball Z: Kakarot ka mbi 1.5 milion kopje të shitura deri më tani
Është e sigurt të thuhet se Dragon Ball Z: Kakarot është një sukses i vërtetë; rishikimi i lojërave të tregimit klasik DBZ tashmë ka shitur mbi 1.5 milion kopje, me lojën që u lëshua në Janar. Bandai Namco zbuloi lajmet…
Dragon Ball Z: Kakarot Review – Një lojë Dragon Ball si kurrë më parë
Duke qënë se Dragon Ball është një superfuqi në botën e anime dhe i ka rezistuar kohës që në vitet 1980, nuk është e habitshme që ka shumë tituj lojërash nën hijen e tij. Megjithatë, jo shumë kanë arritur të…
Si të luani si Vegito në DBZ: Kakarot – Guida e GameON Albania
Dragon Ball Z: Kakarot ka dalë tashmë, dhe deri më tani, loja ka marrë vlerësime kryesisht pozitive si nga kritikët ashtu edhe nga fansat. Loja ju jep lojtarëve mundësinë të zhyten në botën Dragon Ball Z dhe të luajnë nëpër…
Zbulohen leaks mbi një DLC të mundshme të Dragon Ball Z: Kakarot
Me Season Pass, Dragon Ball Z: Kakarot mund të zgjerohet me përmbajtje shtesë. Bandai Namco nuk ka zbuluar ndonjë detaj specifik në lidhje me DLC-të e ardhshme... deri tani. Bandai Namco planifikon shtesa të reja për Dragon Ball Z: Kakarot.…
Top 20 lojërat më të shumëpritura për 2020 – Guida e GameON Albania
2019-a tashmë përfundoi dhe viti 2020 nis me një lojë fantastike si Dragon Ball Z: Kakarot. Sa për muajt në vijim mund të themi që lojërat do të jenë po aq mbresëlënëse. Ndër to mund të përmendim; Cyberpunk 2077, The…
Të gjitha personazhet e konfirmuara në Dragon Ball Z: Kakarot
Cilat janë personazhet që luani zakonisht në Dragon Ball Z: Kakarot? Krahas të famshmit Son Goku, ju keni mundësinë të futeni në rolet e personazheve të tjera nga seritë anime. Son Gohan dhe Piccolo gjithashtu prezantohen në lojë. Secili prej…