Tag: dragon ball piccolo

Dragon Ball zbulon disa nga fuqitë sekrete të Piccolo
SPOILERS!!! Filmi më i ri i Dragon Ball Super i quajtur Dragon Ball Super: Super Hero momentalisht po transmetohet në Japoni dhe po bën goxha sukses. Dhe ky film ka sjell në dritë një prej personazheve më të vjetër të…