Zhvilluesi i Hitman 3 zbulon një lojë të re me James Bond, Project 007
Zhvilluesi i Hitman 3, IO Interactive ka thënë se do të njoftojë diçka të veçantë së shpejti. Studioja postoi një mesazh misterioz duke njoftuar një projekt të ri, që do të jetë një lojë e James Bond. Siç mund ta…
Zbulohet traileri zyrtar i ‘Dragon Ball Game: Project Z’
Loja do të lançohet brenda këtij viti në PS4, Xbox One dhe PC. Sot ka qenë një ditë e madhe për fansat e Dragon Ball Z. Së pari sepse kemi marrë lajme rreth seyonit të dytë të Dragon Ball FighterZ, ku përfshihet…