BioWare hedh sërish shenja drejt Dragon Age 4
Dragon Age 4 duket shumë pranë Dragon Age 4 është një nga lojërat më të shumëpritura në komunitetin e gaming dhe shumë prisnin që diçka e re të zbulohej në 4 dhjetor, e njohur ndryshe si Dragon Age Day. Megjithatë,…
BioWare ka hedhur shenja drejt një loje të re Dragon Age
Fansat e Dragon Age kanë kohë që presin, por duket se më në fund për ta ka një dritë në fund të tunelit. BioWare ka njoftuar një teaser për një lojë të re Dragon Age. Shikoni videon në fund të…