fbpx

Tag: Double XP

Double XP dhe më shumë rikthehen këtë javë në Cold War & Warzone
Treyarch sjell një dhuratë tjetër për lojtarët e Call of Duty: Cold War dhe Warzone Së fundmi Treyarch surprizon lojtarët e saj duke iu dhuruar double XP gjatë kësaj jave për të festuar ndërrimin e viteve. Double XP do të…
Fundjava me Double XP në Black Ops – Cold War nis sot
Lojtarët e Call of Duty: Black Ops Cold War po marrin një tjetër raund të double XP në festimin e daljes së ardhshme të Season 1. Double XP del drejtpërdrejt sot në 19:00. Sezoni i parë i Black Ops Cold…
Treyarch zgjat double XP të Black Ops Cold War deri më 17 Nëntor
Lojtarët e Call of Duty: Black Ops - Cold War do të jenë në gjendje të shijojnë një ditë tjetër me double XP pasi Treyarch e zgjati periudhën sot. Sigurohuni që të përfitoni nga periudha e double XP për të…
Double XP dhe double weapon XP janë live në Call of Duty: Black Ops Cold War beta
Treyarch ka aktivizuar double XP dhe double weapon XP për ditët e fundit të crossplay beta të Call of Duty: Black Ops Cold War. Beta hapet për të gjithë lojtarët në të gjitha platformat, por tani është live për të…
Çfarë po vjen së fundmi në Warzone dhe Modern Warfare?
Është java e fundit para fillimit të Modern Warfare dhe Warzone Season 6, që do të thotë se është koha për fundjavën e fundit promovuese Double XP për S5 Lajmi i madh është se po vjen një tjetër valë Double…
Call of Duty: Modern Warfare do të ketë një mode të ri dhe double XP këtë fundjavë
Call of Duty: Modern Warfare Season 3 është në një fillim të fuqishëm dhe Activision është duke sjellë më shumë kontent në lojën bazë dhe në spin-off-in e saj Warzone. Bashkë me armët, një paketë për Otter dhe një mënyre…
Lojtarët e World of Warcraft po marrin double XP nëse luajnë brenda
Përhapja e COVID-19 ka shkaktuar që shumë njerëz të qëndrojnë brenda me shumë kohë të lirë në duart e tyre. Blizzard ka aktivizuar një buff të veçantë të quajtur 'Winds of Wisdom' për muajin e ardhshëm, që sjell 100% boost…
Call of Duty: Modern Warfare njofton datat e eventit të ri Double XP
Call of Duty: Modern Warfare pati një vit të shkëlqyer në 2019. Loja ishte loja me shitjet më të mira të 2019s vetëm një muaj pas lançimit të saj. Pak pas kësaj, u zbulua se ajo ishte multiplayer-i më i…