Void Spirit është heroi i ri që do i bashkohet Dota 2 dhe Dota Underlords
Ky po që di të bëjë një hyrje. Heroi më i ri që do të vijë në Dota bëri një paraqitje shumë spektakolare gjatë The International, duke ardhur në skenën e Mercedes-Benz Arena, Shanghai. Void Spirit do të vijë në…
Numri i lojtarëve të Dota Underlords po thyen çartet e Steam
Dota Underlords ka nisur me një fillim fantastik. Pasi u lançua në një open beta, loja që Valve solli si një farë këndvështrimi të zhanrës autobattler ka ngjitur të gjitha çartet, duke u bërë loja më e luajtur në platformë,…
Abaddon, Axe dhe Bloodseeker shfaqen në gameplay-n e Dota Underlords
Gameplay është bërë leak këtë javë Versioni zyrtar i Valve për Dota Auto Chess i quajtur Dota Underlords duket se është bërë leak. Pamjet e para të gameplay-t duket se tregojnë disa prej personazheve dhe sendeve që do të vijnë në…