Sezoni i 3 i Fortnite dhe eventi Doomsday vonohen sërish
Sezoni i ardhshëm i Fortnite ka patur disa vonesa dhe tani duket se historia po përsërit veten, por të paktën pritja nuk do të jetë edhe aq e gjatë këtë rradhë. Fortnite Chapter 2 Season 3 është shtyrë për në datë…
Ky leak i Fortnite tregon si do të duket The Agency pas eventit Doomsday
Një leak i ri në Fortnite ka zbuluar se The Agency do të pësojë ndryshime shumë të mëdha në fund të eventit të Doomsday gjatë Season 2. Kjo ka qenë një nga vendet më popullore në Fortnite që në prezantimin…
Ky leak i Fortnite zbulon pamjet e para të eventit të Doomsday
Duket se tashmë është zyrtare, stuhi, vetëtima dhe shumë e shumë të tjera do të vijnë në Fortnite, pasi Midas të aktivizojë paisjen e tij të Doomsday dhe kjo stuhi ka për të lënë shenjat e saj në hartën e…
Doomsday Event mund të vijë së shpejti në Fortnite
Lojtarët e Fortnite Battle Royale mund të duhet të përgatiten për një event të Doomsday në ishull, me ndryshime të hartës dhe informacione të bëra leak, që sugjerojnë pikërisht këtë. Në sezonin e 2 kemi parë disa ndryshime, përfshirë këtu…