DOOM Eternal vjen me një trailer të ri që përshatet në mënyrë perfekte
Doomguy do të rikthehet në 20 mars Doom Eternal do të lançohet në 20 mars dhe me ardhjen e vitit të ri, Bethesda ka sjellë një trailer të ri për shooter-in. Siç do të shikoni në videon e mëposhtme, ky…