Tag: Doctor Strange 2

Doctor Strange 2, “filmi më i pabesueshëm i Marvel”
Vala e parë e reagimeve ndaj Doctor Strange In The Multiverse Of Madness ka mbërritur dhe duket sikur Marvel ka një tjetër sukses të madh në duart e saj Kur e pamë për herë të fundit Doctor Strange, ai po…
Patrick Stewart konfirmon kthimin e Professor X të ‘Doctor Strange 2’
Pra, Super Bowl e muajit të kaluar ishte sigurisht interesante, apo jo? Por nuk duam të flasim për pjesën e sportit por për railerin e ri të Doctor Strange në Multiverse of Madness që u shfaq gjatë tij. Që kur…
Marvel zbulon më në fund trailer për Doctor Strange 2
Nëse keni qëndruar deri në fund të titrave pas Spider-Man: No Way Home, do të keni parë trailerin e parë për Doctor Strange 2, të titulluar zyrtarisht Doctor Strange and Multiverse of Madness. Epo, Marvel tani ka publikuar zyrtarisht trailerin…
Marvel sapo vonoi një sërë filmash, duke përfshirë “Doctor Strange 2” dhe “Thor 4”
Marvel ka ndryshuar pak axhenden e publikimit të filmave, duke vonuar shumë nga projektet e ardhshme në shkallë të ndryshme. Nëse jeni të njohur me Marvel Cinematic Universe, atëherë mund ta dini se sa saktësisht Disney e ka planifikuar të…