Tag: dixie d’amelio

Yjet e TikTok do të sjellin kukulla në platformë
Charli & Dixie D’Amelio kanë bashkë-zhvilluar një shfaqje të re vizatimore në mediat sociale bazuar në arushin e preferuar të Dixie dhe mikun e tij pinguin, dhe është aq i çmendur sa tingëllon. Dyshja përshkruhen si "vëllezërit që familja D'Amelio…
Charli dhe Dixie D’Amelio lançojnë brand-in e tyre “Social Tourist”
Charli dhe Dixie D’Amelio falë partneritetit të tyre me Hollister, një markë për adoleshentë dhe të rinj, kanë lançuar linjën e tyre të veshjeve të quajtur ‘Social Tourist’. Motrat D’Amelio kanë arritur t’i bëjnë të gjitha. Ato filluan si të…
Dixie D’Amelio mbron Addison Rae pas urrejtjeve për këngën ‘Obsessed’
Ylli i TikTok Dixie D’Amelio u hodh në mbrojtje të Addison Rae ndërsa njerëzit kanë urrejtur këngën e saj të parë, Obsessed. Rritja e TikTok ka krijuar një numër yjesh të rinj, me më të mëdhenjtë prej të cilëve janë…
TikTokers kanë nisur një karrierë muzikore
Shumë nga yjet më të mëdhenj të TikTok po fillojnë karrierë muzikore dhe është e vështirë të mbash gjurmët e numrit të madh të publikimeve të reja që do të dalin në treg Këtu është një listë e creators më…
Charli D’Amelio i adresohet personave që e akuzojnë se po kopjon Dixie
Charli dhe Dixie D’Amelio kundërshtuan njerëzit që besuan se Charli po shkelte në territorin e motrës së saj dhe po fillonte një karrierë muzikore pasi ajo bëri një shaka në lidhje me të qenit rrepere në një këngë Gjatë episodit…
Ylli i TikTok, Dixie D’Amelio, flet mbi urrejtjen nga interneti
Dixie D’Amelio mund të jetë një yll masivisht i njohur dhe artiste muzikore e TikTok, por kjo nuk e ndalon internetin të ndajë kritikat e tyre dhe disa nga komentet janë bërë aq brutale sa po ndikon rëndë në shëndetin…
Ylli i TikTok, Dixie D’Amelio, kritikohet nga fansat së fundmi
Dixie D'Amelio po përballet me reagime në internet pasi u bë personazhi i famshëm më i fundit që shfaqet në serinë e famshme të Vogue "24 Hours With". 19-vjeçarja u dha fansave një vështrim të shkurtër në rutinën e saj…