Tag: digimon

Tencent njofton shumë lojëra të reja anime
Besojmë se të gjithë fansat e anime do të dëshironin që të shikonin një nga anime e tyre të preferuar si një lojë. Dhe Tencent Games po e bën këtë gjë realitet sipas një informacioni të zbuluar së fundmi. Sipas…
Seria e re anime e Digimon po rikthen kastin origjinal
Ndërsa Pokemon mund të jetë ekskluziviteti më popullor në përgjithësi, Digimon ka krijuar bazën e vetë të respektueshme të fansave kryesisht falë serive të pranuara mirë kritikisht Digimon. Seria origjinale anime e Digimon në veçanti ishte mjaft e popullarizuar, duke…
Trailer i ri emocional lëshohet për filmin e fundit anime të Digimon
Personazhet tanë të preferuar po rriten Data e premierës për Digimon Adventure: Last Evolution Kizuna, filmi i ardhshëm anime i ekskluzivitetit legjendar, është vetëm dy muaj larg. Në pritje për të "hit red", studioja përgjegjëse për realizimin e filmit lëshoi…