fbpx
Këtë javë mund të bëheni tap falas në GTA Online
Super ulje dhe një open bar vijnë këtë javë në GTA Online. Update-i më i fundit i GTA Online sjell për ju një makinë të bukur të viteve '70, T-shirte falas, shumë ulje, dyfish GTA$ dhe RP dhe sigurisht, pjesa…
Një pikturë në DLC e GTA Online është referencë e Bully 2
Fansat e Bully kanë lluajtur mendsh Komuniteti i GTA Online është sërish duke gumëzhitur mbi referenca të vogla të Bully, duke i bërë të gjithë të mendojnë se Rockstar mund të jetë duke hedhur shenjat drejt vazhdimit të lojës. Update-i…
DLC e GTA 5 supozohej të sillte një apokalips me zombie
Plani u anullua si pasojë e suksesit të GTA Online. Pas viteve pritje për një expansion single player në GTA 5 si The Ballad of Gay Tony dhe The Lost and the Damned për GTA 4, Rockstar i zhgënjeu të…