Tag: demon’s souls

Një lojë e PS5 do të vijë në PS4
Duket sikur Demon's Souls mund të jetë duke bërë kërcimin nga PlayStation 5 në PlayStation 4, sipas një leaks të zbuluar së fundmi të bazës së të dhënave PlayStation. Seria Souls e FromSoftware u lançua fillimisht për PlayStation 3 në…
Demon’s Souls Remake Review
Demon’s Souls i vitit 2009 është akoma një ndër lojërat më të pëlqyera nga seria e lojërave Souls dhe kësaj here kjo lojë vjen si remake për PlayStation 5. Lind pyetja: Çfarë duhet të presim nga ky remake? A do…
Shikoni gameplay-in e parë të Demon’s Souls në PS5
Sony lëshoi ​​gameplay-in e parë nga remake i ardhshëm i Bluepoint Games i Demon's Souls. Videoja doli si pjesë e PlayStation 5, por traileri origjinal është hequr që nga një gabim i dukshëm. Mesa duket, traileri pretendoi që loja do…
Demon’s Souls po merr një remaster në PlayStation 5
Bluepoint Games janë duke u marrë me projektin Më në fund, loja që filloi nga seria e Souls e From Software po merr formë. Një trailer i Demon's Souls u shfaq në eventin e zbulimit të PS5 të Sony. Është…