Çfarë duhet të shohin fansat e anime këtë sezon vjeshte
Anime e reja të cilat do të dalin këtë vjeshtë dhe që duhet t’i shikoni Ndryshe nga sezonet e tjera, vjeshta kësaj here sjell shumë anime të cilat ndoshta nuk i kemi dëgjuar më përpara por nga të cilat nuk…
Demon Slayer vjen me një trailer të ri
Trailer-i i ri i Demon Slayer po mban fansat e saj shumë 'hyped' Demon Slayer surprizon fansat me një trailer të ri për filmin e shumëpritur që do të adaptoj Mugen Train arc. E bërë publike në fund të serisë…
Është lançuar traileri i fundit i Demon Slayer: Infinity Train
Filmi arrin në Japoni në 16 tetor Sezoni i parë i Demon Slayer ishte një nga animet më të mira të vitit të kaluar, dhe ndërsa një sezon i dytë ndoshta nuk do të arrijë në vitin 2020, fansat duhet…