fbpx
Gjithçka që duhet të dini mbi datën e lançimit të FIFA 20
Kur do të kemi mundësi të luajmë FIFA 20? Shtatori tashmë ka ardhur dhe fansat e lojërave të futbollit padyshim që janë entuziastë, pasi ky muaj ka qënë gjithmonë muaji i lançimit të lojërave Pro Evolution Soccer dhe FIFA. Data…
Demo e FIFA 20 do të vijë në 12 shtator me 10 skuadra
Volta do të jetë gjithashtu pjesë e demo-s Nëse Reddit është i saktë, duket se një demo e FIFA 20 do të vijë në 12 shtator. Një imazh i postuar në subreddit-in e FIFA nga përdoruesi u/antipativome2 jep më shumë…
Janë publikuar sot demoja dhe kopertina e PES 2020
Messi, Gnabry, Pjanic dhe McTominay janë yjet e kopertinës për këtë vit. Teksa një sezon i ri futbolli afreohet, dy skuadra janë ato që do të përballen me njëra-tjetrën në betejën e simulatorit më të mirë të futbollit. Këtë vit…
Detroit: Become Human do të lançohet në PC këtë vjeshtë
Loja do të vijë gjithashtu me një demo Trilogjia ekskluzive për Playstation e Quantic Dream e lojërave narrative do të vijë në PC, dhe tashmë dimë dhe datën se kur. Heavy Rain, Beyond: Two Souls dhe Detroit: Become Human do…
Zbulohet gameplay nga Borderlands 3, së bashku me shumë veçori
Janë zbuluar plot 3 orë nga loja Gearbox Software na dha ditën e djeshme pamjen e parë të gameplay-t në Borderlands 3, në një livestream i cili theksoi disa veçori që studioja ka implementuar në lojën e ardhshme, e cila…
2.4 milion njerëz luajtën demon e Resident Evil 2 dhe dështuan
74% e njerëzve që luajtën demon e Resident Evil 2 nuk mund ta çonin deri në fund. Demoja e Resident Evil 2 u lançua përpara një jave dhe kryesisht ka qenë një hit, përveç asaj pjesës së kufizimit kohor që…
Demoja e Resident Evil 2 është live në PC dhe konsola
Keni 30' kohë për të kryer aventurën tuaj . Demoja e shumëpritur e remake-ut të Resident Evil 2 tani është lançuar për PC, PS4 dhe Xbox One. Do ju japë fiks 30 minuta kohë për të shijuar horrorin siç duhet.…
Devil May Cry 5 do të ketë një demo të dytë edhe për PS4 këtë rradhë
Në dhjetor , Capcom lançoi një demo për Devil May Cry 5 të disponueshme vetëm për Xbox One. Kjo demo tani është tërhequr nga Microsoft Store, por një demo e re do të vijë së shpejti. Këtë rradhë edhe për…
World Of Warcraft: Classic Demo fillon në “The Barrens, Westfall”
Blizzard ka vendosur më në fund se vanilla World of Warcraft do të jetë e mundur të luhet në flash në pak më shumë se një javë. Dhe nëse po pyesni veten se çfarë të prisni, ja çfarë duhet të…
FIFA 19: Përmbajtja e demo-s si dhe orari i lançimit
Është e ditur tashmë që më 13 shtator 2018 demo-ja e FIFA 19 do të lëshohet, ndërkohë që EA Sports ka njoftuar se çfarë përmbajtjeje ju pret në demo-n e re të FIFA 19. Ju keni një total prej dhjetë…