Update i fundit i Red Dead Online zbulon Legendary Bounty të re
Është lëshuar update-i më i ri për Red Dead Online, dhe ai sjell me vete një Bounty të ri Legjendar: Carmela "La Muñeca" Montez, udhëheqësi i bandës Del Lobos! Lojtarët mund ta gjejnë Montez dhe bandën e saj në Hanging…