Tag: deku

My Hero Academia zbulon trailer e Season 6
My Hero Academia është drejt fundit të manga dhe një trailer i ri për Season 6 e serisë anime ka ardhur. Mesa duket gjërat kanë filluar të lëvizin dhe një luftë e madhe po vjen. Dhe ky trailer na tregon…
Battle Royale My Hero Academia po vjen në Steam
Ashtu si All Might, pamjet e para të lojës së My Hero Academia: Ultra Rumble janë këtu, siç është konfirmimi i një testi beta në shkurt dhe platformat e planifikuara të nisjes së lojës, duke përfshirë PC përmes Steam. P5r…
My Hero Academia zbulon dobësinë kryesore të Izuku
Akti përfundimtar i My Hero Academia e shfaqur që Izuku Midoriya ka mësuar më mirë se si të përdorë veçoritë e ndryshme që fshihen brenda One For All, dhe kapitulli më i ri i serisë ka ngritur një pyetje të…
Cliffhanger i My Hero Academia shfaq kostumin e ri të Deku
My Hero Academia po zbulon kostumin e radhës të heroit të Izuku Midoriya në kapitullin më të ri të serialit! Revista Shueisha's Weekly Shonen Jump ka publikuar numrin e saj të fundit të vitit 2021, dhe kjo do të thotë…
Fundi i episodit të My Hero Academia na përgatit për një luftë të madhe
Anime e Season 5 të My Hero Academia ka hyrë tashmë në arc. My Villain Academy dhe episodi më i fundit i anime ma prezanton me një luftë tjetër të madhe. Dhe sa për t’iu kujtuar, më poshtë do të…
My Hero Academia tregon misionin sekret të Hawks
Season 5 i My Hero Academia nuk ka shumë që ka nisur dhe po merr vlerësime të miksuara nga fansat e kësaj serie. Gjatë premierës së kësaj anime u shfaq edhe Hawks për të cilin janë zbuluar disa të dhëna…
My Hero Academia Season 5 konfirmon rendin e episodeve të reja
My Hero Academia ka konfirmuar rendin e episodeve për Season 5! Anime-ja më në fund u kthye për sezonin e saj të pestë dhe me këtë vjen një festim i përvjetorit. Faqja zyrtare e My Hero Academia ka filluar të zbulojë informacione…
My Hero Academia është drejt fundit
My Hero Academia është një nga anime dhe manga e cila ka fansa pothuajse kudo në botë dhe që vazhdon e rritet dita ditës. Së fundmi një informacion i ri mbi këtë seri na ka lënë të mendojmë që fundi…
My Hero Academia zbulon formën e re e quirk të Deku (Spoilers)
Mesa duket Iziku Midoriya ka zbuluar së fundmi një formë të re të quirk të tij Seria e manga së My Hero Academia vazhdon me përballjet e saj plot aksion dhe ngjarje të papritura. Së fundmi gjatë një përballje me…
My Hero Academia do të rikthehet për sezonin e pestë
Një nga animet më të njohura në skenën e shonen tani është My Hero Academia pa u menduar shumë. Aventura heroike e Deku dhe heronjve të tjerë të rinj duket se do të vazhdojë të rezonojë me fansat, pasi çdo…