Tag: deathloop

Deathloop Review
Deathloop është një lojë paradoks, ku koha është një element i rëndësishëm dhe të cilën duhet ta menaxhoni. Protagonisti i Deathloop është Colt Vahn i cili ka ngecur në një timeloop dhe është duke u përpjekur dëshpërimisht që të dalë…
Traileri i Deathloop: Down The Rabbit Hole, Loja lançohet javës tjetër
Deathloop më në fund po vjen në kompjuterët tanë javën e ardhshme, më 14 shtator. Me lojën që vjen në pak më pak se 5 ditë, Bethesda dhe Playstation publikuan një trailer të ri të historisë që i çon fansat…
Shihni këtë gameplay të fundit të Deathloop
Arkane Studios dhe Bethesda Softworks treguan një trailer gameplay nëntë minutëshe për Deathloop në Sony's State of Play. Trailer ofroi një pamje të re në lojën me stil assassination të studios. Deathloop zhvillohet në një cikël kohor në një ishull…
Publikimi i Deathloop do të vonojë deri në shtator
Arkane Lyon ka njoftuar që do të vonojë publikimin e lojës për PC dhe PS5, Deathloop. Studioja shkroi në llogarinë e tyre në Twitter lajmin për lojtarët, duke shpjeguar se ajo është e përkushtuar për të arritur ambicien e saj…
Lojërat më të mira për PC për të luajtur në 2021
Ne jemi duke hyrë në një epokë të artë për lojërat në PC. Brezi i ardhshëm i kartave grafike është i aftë të nxjerrë grafikë 4K dhe real-time raytracing po i çon grafikët në lartësi të reja që nuk ishin…
Deathloop prezanton trailer e ri të quajtur Déjà Vu
Arkane Studios dhe Bethesda Softworks kanë sjellë një trailer të ri për Deathloop, e cila është një lojë ekskluzive për PlayStation 5, gjatë eventit online State of Play. Trailer më i fundit i Deathloop është i mbushur plot me aksion…
Bethesda konfirmon se Deathloop do të dalë në treg në Maj
Bethesda ka konfirmuar se Deathloop, loja stil Swinging Sixties do të dalë në 21 Maj 2021. Deathloop është një lojë rreth një burri me emrin Colt i cili është bllokuar në një lak kohor në një ishull të quajtur Blackreef.…
Trailer i ri na tregon më shumë rreth Deathloop
Deathloop, një lojë ndryshe nga të tjerat ku do t’iu duhet të memorizoni gjithçka Deathloop është loja më e re që do të vij nga publikuesi Bethesda dhe kompania zhvilluese Arkane Studios. Trailer i ri u zbulua gjatë eventit të…
Deathloop dhe Ghostwire: Tokyo njoftohen nga Bethesda
Të dyja këto lojëra do të lançohen si ekskluzive për PlayStation 5 Deathloop vjen në "konsola ekskluzivisht për PlayStation 5 këtë fundvit", siç shpjegon Bethesda në PlayStation Blog. Ajo "gjithashtu do të dalë në PC në të njëjtën kohë". Një…
Deathloop është loja e re nga Arkane Lyon
Deathloop është njoftuar nga Arkane Lyon. Loja e re, që u njoftua në konferencën e Bethesdës në E3, zhvillohet në një periudhë shumë të trazuar, në ishullin imagjinar të Blackreef. Ju do të mund të eksploroni mjediset mbreslënëse të lojës…