Epic zbulon lojën falas të javës së ardhshme
Këtë javë do të mund të merrni falas në Epic Games Store Amnesia: The Dark Descent dhe Crashlands. Tashmë Epic ka zbuluar edhe lojën që do të vijë falas javën e ardhshme, një indie puzzler i quajtur Death Coming. Death…